Napsali o nás na serveru nasejablonecko.cz

Na šestidenní se počet lyžařů zdvojnásobil

Až do Silvestra budou na lyžařském kolečku závodit lyžaři - běžci, kteří se mohou každý den zúčastnit posledních závodů letošního roku. Seriál byl zahájen ve čtvrtek volným běžeckým stylem a pokračoval v pátek klasikou s hromadným startem. Proti čtvrteční účasti se počet stratujících v pátek zdvojnásobil a vystoupal již přes stovku.

nasejablonecko.cz | 29.12.2012

Více »

Na kolečku v Břízkách odstartovala šestidenní

V době mezi svátky až do Silvestra je již podvanácté na programu řady běžců na lyžích jablonecká šestidenní pro všechny kategorie. Závody tradičně pořádá Unie tělovýchovných organizací Policie ČR a odtud má i název jako Velká cena Unitopu.

nasejablonecko.cz | 28.12.2012

Více »

Obrazem: Další ročník přespolního běhu, tentokrát za drsných podmínek

V sobotu se v Janově nad Nisou konal další ročník populárního přespolního běhu, janovských 11 a 18 km.

nasejablonecko.cz | 28.10.2012

Více »

Obrazem: Janovská 11 a 19 km

Nejrychlejším v letošním ročníku Janovských 19 km byl Pavlišta v čase 1:12:39.6 s

nasejablonecko.cz | 27.10.2012

Více »

Obrazem: Přespolní běh v Lučanech

Ve sportovním areálu v Lučanech se konal tradiční přespolní běh, který byl letos zařazen do Poháru Libereckého kraje. Na start se postavilo více jak 300 běžců v kategoriích od předžáků po dospělé.

nasejablonecko.cz | 22.10.2012

Více »

Obrazem: Bedřichovský krpál

V sobotu 13.10. se uskutečnil 11. ročník Bedřichovského krpálu – Salomon Cross Cupu 2012  Běželo se přímo pod lyžařským vlekem na Malinovce v Bedřichově.

nasejablonecko.cz | 14.10.2012

Více »

Více jak čtyři stovky závodníků běhaly v Břízkách

Jablonecký Ski klub uspořádal další díl Salomon cross cupu 2012 a KSL Libereckého kraje v přespolním běhu v areálu běžeckého kolečka. Za poměrně slušného počasí se v mnoha kategoriích zúčastnilo více jak 400 závodníků, většinou členů lyžařských klubů.

nasejablonecko.cz | 10.10.2012

Více »

Přespolní běžci budou soutěžit v Břízkách

48. ročník Mšenského přespolního běhu, který tradičně pořádá Ski klub Jablonec se uskuteční tuto sobotu 6. října 2012. Lyžařský areál v jabloneckých Břízkách bude hostit další díl Salomon cross cupu 2012 a Pohár KSL Libereckého kraje v přespolním běhu, jehož je sobotní závod součástí. První běžci se na trať vydají v 9:30 hodin.

nasejablonecko.cz | 03.10.2012

Více »

Hattrick lyžaře Jonáše Bešťáka

Zlatý hattrick slavil druhý zářijový víkend běžec na lyžích Ski klubu Jablonec starší dorostenec Jonáš Bešťák. Nejprve v pátek spolu se Štěpánem Pekařem (MARS Svratka) triumfoval ve sprinterské Sport Street show dvojic v centru Liberce. V sobotu pak vyhrál Mistrovství České republiky na kolečkových lyžích ve Vesci a o den později dokonal vítězný víkend prvenstvím v tradičním mistrovském výběhu lyžařů na Ještěd. Úspěšnost závodníků Ski klubu Jablonec podtrhl junior Petr Knop, který v sobotním závodě obsadil třetí místo a v nedělním výběhu na Ještěd dosáhl na stříbrnou medaili.

nasejablonecko.cz | 16.09.2012

Více »

Družstvo lyžařek ze SKI Janov – Bedřichov obhájilo prvenství

Jablonecký Dům dětí a mládeže Vikýř uspořádal ve spolupráci s několika školami z Jablonecka i Liberecka a se SKI klubem Jablonec již VII. ročník štafetového závodu družstvev a jednotlivců na horských kolech Jablonecká 6hodinovka.

nasejablonecko.cz | 29.05.2012

Více »

Nalezeno článků: 108, zobrazeno: 81-90
[«] [1] [...] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [»]

  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtice v Jizerských horách1 Albrechtice v Jizerských horách2 Albrechtice v Jizerských horách3 Albrechtice v Jizerských horách4 Albrechtice v Jizerských horách5