Napsali o nás na serveru nasejablonecko.cz

Obrazem: Seriál přespolních běhů pokračoval v Tanvaldě

V motokrosovém areálu Tanvaldská kotlina se v neděli 21. září uskutečnil třetí ze seriálu závodů přespolních běhů krajského svazu lyžařů - Salomon cup. Mezi muži byl nejrychlejší jablonecký Jakub Antoš před semilským Jiřím Čivrným. V kategorii žen byla nejlepší Anna Sixtová, jinak v zimě úspěšná jablonecká juniorská lyžařka i biatlonistka.

nasejablonecko.cz | 26.09.2014

Více »

Na Žalý vystoupal nejrychleji Fejfar, na Křížovkách první Dufek

Již 47. ročník běhu do vrchu z Jilemnice na Žalý se konal v sobotu 20. září. Hlavní závod mužů na 10 kilometrů s převýšením 565 metrů vyhrál podruhé v řadě Ondřej Fejfar z AK Kroměříž. V doprovodném běhu na Křížovky pro juniory zvítězil Tomáš Dufek ze SKI klubu Jablonec.

nasejablonecko.cz | 24.09.2014

Více »

Obrazem: Oslavy 155. výročí trati Pardubice - Liberec

V sobotu 3. května byl vypraven zvláštní vlak k příležitosti 155. výročí zahájení železniční tratě Pardubice - Liberec.

nasejablonecko.cz | 04.05.2014

Více »

Obrazem: Lyžařský bál aneb Když se sportovkyně vydají tancovat

V Eurocentru v Jablonci nad Nisou proběhl v sobotu 26. dubna Lyžařský bál za účasti českých reprezentantů v běhu na lyžích a z dalších úspěšných zimních sportů. Nechyběly například olympioničky Nikola Sudová, Veronika Vítková nebo Gabriela Soukalová.

nasejablonecko.cz | 29.04.2014

Více »

Medailisté zimní olympiády mládeže okusili za odměnu dort a bowling

Dozvuky lednových Her VI. zimní olympiády dětí a mládeže ČR bylo slyšet v úvodu dubna v bowlingovém Buddy baru v liberecké Tipsport areně. Statutární náměstkyně hejtmana Libereckého kraje Zuzana Kocumová a šéf krajských sportovců ČUS Vladimír Boháč zde ocenili všechny medailisty a účastníky české mládežnické varianty zimní olympiády.

nasejablonecko.cz | 12.04.2014

Více »

Krajské přebory na Mísečkách zřejmě zakončily sezonu lyžařů

Zřejmě jedny z posledních závodů v běhu na lyžích letošní zimy pořádal oddíl ČKS SKI Jilemnice v neděli 2. března v areálu na Horních Mísečkách. Krajských přeborů jednotlivců Libereckého a zároveň i Královéhradeckého kraje se účastnilo celkem 459 běžců.

nasejablonecko.cz | 08.03.2014

Více »

Po dvou prvenstvích na šampionátu v běhu na lyžích získali Sixtová a Knop

Na Mistrovství České republiky dorostu a dospělých v běhu na lyžích na Horních Mísečkách se dařilo i některým jabloneckým závodníkům, když po dvou vítězstvích získali jablonečtí Petr Knop v kategorii mužů a juniorů a Anna Sixtová v kategorii starších dorostenek.

nasejablonecko.cz | 01.03.2014

Více »

V areálu v Břízkách se v sobotu lyžovalo

Letošní nedostatek sněhu ve všech koutech Libereckého kraje neumožnil, bohužel, pořadatelům uspořádat většinu závodů, ale pořadatelům z jabloneckého SKI KLUBU se podařilo využít chladnějšího počasí a alespoň něco nastříkat v areálu na kolečku v Břízkách. Teprve 2. pohárový závod KSL Libereckého kraje žactva v běhu na lyžích v této sezoně přilákal na start velmi pěknou účast mladých nadějných běžců z celého kraje.

nasejablonecko.cz | 09.02.2014

Více »

Podium pro jabloneckého Petra Knopa

Po celý týden (pondělí 27. 1. 2014 - pondělí 3. 2. 2014) probíhalo v italském údolí Val di Fiemme mistrovství světa juniorů a závodníků do 23. let v běžeckém lyžování. V české výpravě se objevilo i několik závodníků jabloneckého SKI KLUBu, ze kterých pěkného úspěchu dosáhl Petr Knop 5. místem ve skiatlonu.

nasejablonecko.cz | 05.02.2014

Více »

V pohárovém závodu na Mísečkách uspěli i jablonečtí lyžaři

ČKS SKI Jilemnice pořádal o víkendu v areálu na Horních Mísečkách Český pohár v běhu na lyžích v kategoriích dorostu a dospělých. Ve starších dorostenkách dominovala jablonecká Anna Sixtová, která po výhře ve volné technice navýšila v klasice svůj náskok až na 40 vteřin.

nasejablonecko.cz | 22.01.2014

Více »

Nalezeno článků: 111, zobrazeno: 51-60
[«] [1] [...] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [...] [12] [»]

  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtice v Jizerských horách1 Albrechtice v Jizerských horách2 Albrechtice v Jizerských horách3 Albrechtice v Jizerských horách4 Albrechtice v Jizerských horách5