Napsali o nás na serveru nasejablonecko.cz

Více jak dvě stovky lyžařů o víkendu v Břízkách

Z pověření Českého svazu lyžařů uspořádal jablonecký SKI klub jedno z kol Českého poháru dospělých a dorostu v běhu na lyžích. Před pondělním sněžením dalo víkendové lyžování na kolečku v Břízkách veliké úsilí pořadatelů, ale závody se uspořádaly za sobotní účasti ve volné technice 229 závodníků a na nedělní klasiku nastoupilo 213 závodníků.

nasejablonecko.cz | 05.01.2015

Více »

Obrazem: Barevný minivolejbal

V jablonecké Městské sportovní hale se v neděli uskutečnil poslední ze série turnajů o Liberecký pohár, tentokrát pro červené, zelené a modré. Děti přestaly na chvíli myslet na dárky a naplno se věnovaly barevnému míči. Více zde

nasejablonecko.cz | 24.12.2014

Více »

Kam a kdy za sportem 1. - 2. 11.

Také o následujícím víkendu je sportovní program poměrně pestrý. Fotbalové soutěže mají na programu poslední kolo. K vidění bude utkání basketbalistek TJ Bižuterie i druholigové boje házenkářů. V neděli na palubovce MSH Jablonec sehrají svůj duel futsalisté.

nasejablonecko.cz | 31.10.2014

Více »

Kam o víkendu za sportem na Jablonecku

Přinášíme vám přehled sportovních akcí na Jablonecku a okolí od 25. 10. - 26. 10. 2014. Pokračují fotbalové soutěže, ale hrají se i soutěže v házené, futsale, podzimní běžeckou sezonu uzavřou Janovské kilometry. K vidění bude Národní pohár v karate mužů.

nasejablonecko.cz | 24.10.2014

Více »

Jablonec povede čtyřkoalice

V úterý 21. 10. deset minut po půlnoci byla podepsána vzájemná povolební spolupráce čtyř koaličních stran, které v novém volebním období povedou jablonecký magistrát. Čtyřkoalice Hnutí Ano 2011 Jablonec nad Nisou, ČSSD Jablonec nad Nisou, Změna pro Jablonec a Nová budoucnost pro Jablonec získá ve třicetičlenném zastupitelstvu většinu sedmnácti hlasy.

nasejablonecko.cz | 21.10.2014

Více »

Kam a kdy za sportem 11. a 12. října

Sportovní nabídka je o víkendu opět pestrá. Hrají se fotbalové soutěže. V městské sportovní hale bude v sobotním dopoledni k vidění volejbalové derby žen, ve kterém se střetnou ženy Jablonexu s Bižuterií. Odpoledne pak halu zaplní házenkáři, kteří sehrají zápasy II. ligy dorostu a mužů. V neděli bude palubovka Městské sportovní haly v Jablonci patřit florbalistů a večer futsalistům. V bižuterní hale v Podhorské ulici je na programu basketbalové utkání. V Lučanech se koná již 16. ročník přespolního běhu, který je veřejný a otevřený všem věkovým kategoriím.

nasejablonecko.cz | 10.10.2014

Více »

Ve Mšeně startovalo 474 běžců

Obrovský zájem byl o závody v přespolním běhu, který v sobotu pořádal Ski klub Jablonec. Na start se postavilo 474 závodníků od přípravky po dospělé. V kategorii mužů vyhrál běh na 9 km Jan Kubíček s Karlových Varů, který trať zaběhl v čase 36:45,5 min. V kategorii žen vyhrála závod na 5 km Klára Moravcová v čase 21:39,3 min.

nasejablonecko.cz | 05.10.2014

Více »

Kam za sportem 3. - 6. října

Víkend nabízí širokou škálu sportovních programů. Sportovní fanoušek může vybírat od fotbalu, přes atletiku, přespolní běh, volejbal, ale i basketbal. Již v pátek je na programu streetball před jabloneckou radnicí, večer pak ligové klání Jablonce s Duklou. V sobotu je sportovní škála největší. Ve Mšeně je In-line maraton, Mšenský přespolní běh, ale také své zápasy odehrají fotbalisté, volejbalisté a basketbalistky. V neděli se koná tradiční přespolní běh v Bohdalovicích a opět na palubovky nastoupí basketbalistky a na trávníky fotbalisté. Sportovní víkend uzavřou v pondělí junioři FK, kteří v Břízkách hostí Jihlavu.

nasejablonecko.cz | 02.10.2014

Více »

Obrazem: Seriál přespolních běhů pokračoval v Tanvaldě

V motokrosovém areálu Tanvaldská kotlina se v neděli 21. září uskutečnil třetí ze seriálu závodů přespolních běhů krajského svazu lyžařů - Salomon cup. Mezi muži byl nejrychlejší jablonecký Jakub Antoš před semilským Jiřím Čivrným. V kategorii žen byla nejlepší Anna Sixtová, jinak v zimě úspěšná jablonecká juniorská lyžařka i biatlonistka.

nasejablonecko.cz | 26.09.2014

Více »

Na Žalý vystoupal nejrychleji Fejfar, na Křížovkách první Dufek

Již 47. ročník běhu do vrchu z Jilemnice na Žalý se konal v sobotu 20. září. Hlavní závod mužů na 10 kilometrů s převýšením 565 metrů vyhrál podruhé v řadě Ondřej Fejfar z AK Kroměříž. V doprovodném běhu na Křížovky pro juniory zvítězil Tomáš Dufek ze SKI klubu Jablonec.

nasejablonecko.cz | 24.09.2014

Více »

Nalezeno článků: 109, zobrazeno: 41-50
[«] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [...] [11] [»]

  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtice v Jizerských horách1 Albrechtice v Jizerských horách2 Albrechtice v Jizerských horách3 Albrechtice v Jizerských horách4 Albrechtice v Jizerských horách5