Napsali o nás na serveru nasejablonecko.cz

Obrazem: O pohár Lučan nad Nisou

Ski club Wolfganga Samesche Lučany nad Nisou pořádal v neděli 11. října závod seriálu Pohár Libereckého kraje v přespolním běhu.

nasejablonecko.cz | 12.10.2015

Více »

Obrazem: Čtyři stovky běžců na Lesním běhu v Josefově Dole

Již 43. ročník Lesního běhu proběhl v neděli v Josefově Dole, a byl i pohárovým závodem KSL Libereckého kraje v přespolním běhu lyžařů. Startujících v mnoha kategoriích od předškoláků ročníků narození 2011 a mladších až po muže a ženy bylo 392, z toho ale dospělých jen patnáct.

nasejablonecko.cz | 06.10.2015

Více »

Obrazem: Mšenský přespolní běh 2015

V jabloneckých Břízkách se v sobotu 3. října konal 51. ročník závodu Mšenský přespolní běh. Na start se postavilo více jak dvě stě závodníků. Kromě početně hodně zastoupených kategorií mládeže běžela kvalitní sestava například v kategorii žen, kde vyhrála Kateřina Smutná před Klárou Moravcovou a Kamilou Knopovou.

nasejablonecko.cz | 05.10.2015

Více »

Nejlepší lyžaři se v Liberci utkají o tituly v běhu na kolečkových lyžích

Elita českého běžeckého lyžování se sejde na českém šampionátu v běhu na kolečkových lyžích. Ten se bude konat od soboty 26. do neděle 27. září na kolečkové dráze v libereckém Vesci a na silnici z Janova Dolu na Ještěd. Spolupořadatelem akce je i Ski klub Jablonec nad Nisou.

nasejablonecko.cz | 24.09.2015

Více »

Masaříková získala na Božím Daru další dva tituly, zlaté i družstvo Jablonce

Starší žáci Ski klubu Jablonec startovali o víkendu na posledním Českém poháru letošní sezony na Božím Daru. Dva tituly k nedávným dvěma z Vrchlabí si připsala Gabriela Masaříková, další medaile získaly Kateřina Vancová a Kateřina Elicerová, a nejlepší bylo i jablonecké družstvo.

nasejablonecko.cz | 19.03.2015

Více »

Dva tituly české mistryně pro jabloneckou žákyni Gabrielu Masaříkovou

V areálu Vejsplachy ve Vrchlabí se o víkendu konalo Mistrovství České republiky v běhu na lyžích staršího žactva. Uspěli zde výrazně závodníci SKI klubu Jablonec nad Nisou, když Gabriela Masaříková získala dva tituly a medaile brali dvakrát Elicerová, jednou Vancová a Machač, a navíc i štafeta žáků.

nasejablonecko.cz | 05.03.2015

Více »

Jablonečtí Antošová a Břečka medailoví na šampionátu dorostu

Mistrovství České republiky dorostu v běhu na lyžích o víkendu pořádali lyžaři z ČKS SKI Jilemnice. Dobrou formu prokázala mladší dorostenka Ski klubu Jablonec nad Nisou Barbora Antošová, která získala titul v klasickém sprintu a druhá byla v závěrečném ski crossu. 

nasejablonecko.cz | 27.02.2015

Více »

Při Memoriálu Jirky Bartoše slavnostně rozsvítí lyžařské tratě

SKI klub Jablonec nad Nisou pořádá ve středu 25. února Memoriál Jirky Bartoše v rámci kterého proběhne slavnostní Rozsvícení kolečka po rekonstrukci osvětlení lyžařských tratí.

nasejablonecko.cz | 21.02.2015

Více »

Krajský pohár lyžařů pokračoval Malou cenou Jilemnice

Pátý pohárový závod krajského svazu lyžařů se jel v sobotu 14. února na Benecku za pořadatelství jilemnických lyžařů jako Malá cena Jilemnice. Účastnilo se od předžáků až po starší žáky celkem 270 lyžařských nadějí.

nasejablonecko.cz | 18.02.2015

Více »

Tři stovky lyžařských nadějí si to rozdaly v Břízkách

Čtvrtý pohárový závod KSL Libereckého kraje pro lyžaře - běžce kategorií od minižáků až po dorostence a juniory uspořádal o víkendu SKI klub Jablonec ve svém areálu v Břízkách. Na start na upravených tratí se postavilo více jak 300 závodníků, včetně dětí z přípravek.

nasejablonecko.cz | 12.02.2015

Více »

Nalezeno článků: 111, zobrazeno: 31-40
[«] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [...] [12] [»]

  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtice v Jizerských horách1 Albrechtice v Jizerských horách2 Albrechtice v Jizerských horách3 Albrechtice v Jizerských horách4 Albrechtice v Jizerských horách5