Napsali o nás na serveru nasejablonecko.cz

Dnes v Břízkách memoriál Jirky Bartoše

Jiří Bartoš byl členem Ski klubu Jablonec nad Nisou, kde působil nejdříve jako závodník a později jako trenér, kdy vychoval řadu reprezentantů a reprezentantek, kteří s úspěchem závodili na olympijských hrách a mistrovstvích světa.

nasejablonecko.cz | 24.02.2016

Více »

Mladí běžci závodili ve Vrchlabí na čtvrtém pohárovém závodě

Ve vrchlabském areálu Vejsplachy se konal v sobotu 13. února přebor České obce sokolské, 4. pohárový závod žactva a zároveň v dalších kategoriích veřejný závod. Od nejmenších předžáků až po dospělé a veterány startovalo na 500 metrů až 9 kilometrů klasickou technikou celkem 273 běžců.

nasejablonecko.cz | 19.02.2016

Více »

Obrazem: Závody Českého poháru žactva ve Vrchlabí

Závody Českého poháru staršího žactva v běhu na lyžích se konaly o víkendu v areálu Vejsplachy ve Vrchlabí. V sobotu byl na programu závod volnou technikou s intervalovým startem na 3 a 4 kilometry, v neděli se běžel stíhací závod na 3 a 4 kilometry klasickou technikou.

nasejablonecko.cz | 10.02.2016

Více »

Ve finiši Jilemnické padesátky Jakub Sikora porazil Daniela Máku

Vítězem běžeckého závodu Jilemnická padesátka se stal Jakub Sikora těsně před Danielem Mákou a mezi ženami byla nejrychlejší Anna Beranová. Účastnilo se i mnoho závodníků z Jablonce nad Nisou - například Jana Jetmarová vyhrála mezi ženami na 25 km volně.

nasejablonecko.cz | 05.02.2016

Více »

Druhé kolo poháru běžkařů proběhlo již na sněhu

Letošní zima je poněkud skoupá na sníh, ale po prvním vrchlabském kole u místního fotbalového stadionu se 2. pohárový závod KSL Libereckého kraje jel již po většinu na přírodním sněhu v jabloneckých Břízkách. Závody pro žákovské talenty pořádal místní Ski klub a cílem projelo 291 závodníků od roku narození 2009 po nejstarší ročník 2002.

nasejablonecko.cz | 20.01.2016

Více »

Ve Vrchlabí uspořádali první pohárové závody žactva

Jedním z mála míst, kde se daly o víkendu připravit regulérní závodní tratě pro běžecké lyžování, byl nově vybudovaný sportovní areál Vejsplachy. Do vrchlabského areálu vedle fotbalového stadionu proto přesunuli pořadatelé první letošní pohárové závody Královéhradeckého a Libereckého kraje z domovských tratí v Trutnově a Benecku.

nasejablonecko.cz | 13.01.2016

Více »

Na Velké ceně Jilemnice startovalo na Mísečkách 371 běžců

Přes nepříznivý průběh letošní zimy se podařilo lyžařům z Jilemnice v sobotu 19. prosince uspořádat Velkou cenu Jilemnice v běhu na lyžích v areálu na Horních Mísečkách. V závodě mužů na 9,9 kilometru zvítězil Daniel Máka v dresu SK Nové Město na Moravě v čase 29:10,7, s odstupem 1:45,3 doběhl druhý Matěj Kubina z HSK Benecko a třetí byl se ztrátou 2:23,1 Martin Hušek ze Ski klubu Jablonec.

nasejablonecko.cz | 21.12.2015

Více »

Lyžařská výstava v Janově je poslední den prodloužena do odpoledne

Úterý 3. listopadu je posledním dnem druhého ročníku Lyžařské výstavy v Janově nad Nisou. Pořadatelé vycházejí veřejnosti vstříc a tento den prodlužují návštěvní dobu minimálně do 17. hodiny.

nasejablonecko.cz | 02.11.2015

Více »

V Janově nad Nisou se koná 2. ročník lyžařské výstavy

Ve dnech 28. října až 3. listopadu 2015 se v Janově nad Nisou uskuteční 2. ročník Lyžařské výstavy. Ta se bude věnovat především běžeckému lyžování, které má v Jizerských horách dlouhou tradici a stále patří k nejrozšířenějším sportům v tomto regionu. K vidění budou například exponáty z doby Bohumila Hanče, medaile z 50. let minulého století až po letošní MS ve Falunu.

nasejablonecko.cz | 25.10.2015

Více »

Jablonecký Martin Švarc stříbrný na Jilemnickém krosu

ČKS SKI Jilemnice uspořádal v neděli ve sportovním areálu Hraběnka 21. ročník populárního Jilemnického krosu, který od roku 2007 nese název po zakladateli závodu Memoriál Oldy Hrubého. Vítězství na desetikilometrové trati slavil reprezentant ve skialpinismu Radek Groh, druhý za ním byl Martin Švarc ze Ski klubu Jablonec nad Nisou.

nasejablonecko.cz | 21.10.2015

Více »

Nalezeno článků: 111, zobrazeno: 21-30
[«] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [...] [12] [»]

  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtice v Jizerských horách1 Albrechtice v Jizerských horách2 Albrechtice v Jizerských horách3 Albrechtice v Jizerských horách4 Albrechtice v Jizerských horách5