Napsali o nás na serveru nasejablonecko.cz

Na jablonecké přehradě opět vládla pohoda

Již posedmé se sešla řada sportovců, která toužila během vstoupit do své pohybové aktivity v tomto roce. Více jak pět stovek startujících nedalo na aprílové počasí a seřadilo se na startu Běhu do pohody.

nasejablonecko.cz | 26.04.2017

Více »

Poslední část šampionátu v běhu na lyžích probíhala na Mísečkách

Skikrosem na běžkách v rámci Českého poháru dorostu byla v pátek zahájena v areálu na Horních Mísečkách poslední část Mistrovství České republiky v běhu na lyžích. Mistrovství pokračovalo v sobotu štafetami dorostu a dospělých a v neděli český šampionát zakončil závod na dlouhé trati dospělých a veteránů jako 90. ročník Hančova memoriálu.

nasejablonecko.cz | 31.03.2017

Více »

Lyžaři popáté uctili památku Jirky Bartoše

V minulém týdnu uspořádali funkcionáři jabloneckého SKI klubu pátý ročník Memoriálu Jiřího Bartoše. Jirka se věnoval více sportům, ale hlavním oborem bylo běžecké lyžování, kde byl znám hlavně jako trenér a to nejen ve svém mateřském klubu v Břízkách, ale i u národního družstva žen. V lyžařském areálu na kolečku v Břízkách se sešly nejen dvě stovky mladých lyžařů, které bojovaly na lyžařských tratích, ale i řada jeho kamarádů z řad funkcionářů a svěřenců.

nasejablonecko.cz | 07.03.2017

Více »

Ve středu bude v Břízkách memoriál Jirky Bartoše

Jiří Bartoš byl členem Ski klubu Jablonec nad Nisou, kde působil nejdříve jako závodník a později jako trenér, kdy vychoval řadu reprezentantů a reprezentantek, kteří s úspěchem závodili na olympijských hrách a mistrovstvích světa. Vždy měl pro každého zkušenou radu pro zlepšení jeho lyžařských schopností. Jiří Bartoš zemřel před šesti lety 14. ledna 2011.

nasejablonecko.cz | 28.02.2017

Více »

Lyžaři odstartovali pohárové závody KSL Libereckého kraje

V sobotu 7. ledna byla úvodním závodem na kolečku v Břízkách odstartována série závodů v běžeckém lyžování pro všechny kategorie lyžařů oddílů Libereckého kraje.

nasejablonecko.cz | 09.01.2017

Více »

Česká mincovna podpoří jablonecký SKI klub

Smlouvu o partnerství podepsali ve středu 21. prosince v Jablonci nad Nisou, městě mincí a sportu, Česká mincovna a SKI klub. Podpisu a začátku strategického partnerství dvou významných jabloneckých subjektů přihlížel primátor města Petr Beitl.

nasejablonecko.cz | 21.12.2016

Více »

Ski klub Jablonec vyhrál seriál přespolních běhů Liberecka

Žáci Ski klubu Jablonec zvítězili v seriálu přespolních běhů pro rok 2016 a obhájili vítězství z loňského roku. V poháru Ski klub Jablonec nasbíral 3306 bodů. Největší soupeř byla liberecká Dukla, která získala 2948 bodů a třetí byl ČKS SKI Jilemnice s 1919 body. Do poháru bylo uspořádáno šest závodů a ve výsledcích se jednotlivcům započítávaly čtyři nejlepší výsledky. Závody byly uspořádány v Harrachově, Studenci, Tanvaldě, Bedřichově, Jablonci - Břízkách, Liberci - Vesci.

nasejablonecko.cz | 29.10.2016

Více »

Lučanské rozhledny vyhráli Erbenová a Černohorský

SKI club Wolfganga Samesche z Lučan uspořádal již poosmnácté běžecký závod O pohár Lučan nad Nisou, který byl pro letošní rok rozšířen o 1. ročník běhu Lučanské rozhledny na trati 12 km.

nasejablonecko.cz | 14.10.2016

Více »

V areálu Vesec běhali lyžaři, zatím bez sněhu

Dukla Liberec uspořádala v sobotu 8. října poslední šesté kolo běhu poháru Libereckého kraje nazvané Ve stříbrných stopách Lukáše Bauera. Vyhodnocení od ročníku narození 2008 bude provedeno v sobotu 15. října v Huntířově na Setkání mistrů Svazu lyžařů Libereckého kraje u příležitosti 22. ročníku závodu v přespolním běhu.

Více »

44. ročník Lesního běhu v Josefově Dole se povedl

Hned den po Mšenském přespolním běhu, kde se zúčastnilo 490 závodníků vesměs z lyžařských klubů Liberecka, se konal další „přespolák" v lyžařském areálu Lesana v Josefově Dole. Na start se tentokrát postavila i řada závodníků, kteří běhali v sobotu v areálu v Břízkách. V „Josefáči" celkem startovalo 186 závodníků vesměs v mládežnických kategoriích. Zvolili tedy systém sobota - neděle a potíže jim to nedělalo... Zpestřením závodů byla v neděli účast desítky závodníků z Polska.