Vítězství v poháru 2017

Vyhlášení poháru Libereckého kraje

Žáci SKI KLUBU JABLONEC zvítězili v seriálu přespolních běhů pro rok 2017.Vítězství  v poháru Libereckého kraje jsme obhájili z loňského i předloňského roku.V poháru Ski klub Jablonec nasbíral 7654 bodů.Největší soupeř byla Dukla Liberec která získala 6463 bodů a třetí ČKS Ski Jilemnice měla 4747 bodů.Do poháru družstev se nově počítali všechny závody.

V jednotlivcích náš klub má taky pár úspěchů.Z vítěství v poháru se radovali Jiří Tuž,Aleš Řezáč a Jan Janata.Na druhém místě se umístili Julie Ježková,Jan Dufek a Lucie Tůmová.Třetí příčku brali Adam Smejkal, Diana Hable a mladší dorostenka Eliška Borlová.

Všem moc GRATULUJEME a všem trenérům děkujeme.