Úspěšné MČR ve Vrchlabí 2015

Děti ze ski klubu Jablonec byli nečekaně úspěšné na MČR ve Vrchlabí

O víkendu 27.2. - 1.2.3. 2015 proběhlo ve Vrchlabí Mistrovství České republiky v běhu na lyžích starších žáků. Ze Ski klubu Jablonec tam startovalo 17 závodníků.V pátek byl na programu sprint volnou technikou.Našem dětem se dařilo,postupovali dál a dál až do finále celých sprintů postoupili 4 děti.Svojí finálovou jízdu proměnili v medaile Gabriela Masaříková se stala Mistr ČR.Druhé místa obsadili Kateřina Elicerová a Kateřina Vancová.Štěpán Machač si dojel pro třetí místo.

Druhý den se jelo klasicky a Gabriela Masaříková si dojela pro svůj druhý titul mistr ČR.Mile nás překvapila Kateřina Elicerová,která zopakovala páteční stříbrnou medaili.

V neděli byli na programu štafety.Naše holky byli favoritkami,ale po třech pádech na trati odsadili krásné nepopulární čtvrté místo.S našema chlapci nikdo nepočítal,ale štafeta ve složení Matěj Bříza,Štěpán Machač a Jakub Mučica ukázala svoji sílu a skončily na druhém místě.