MČR v NOVÉM MĚSTĚ NA MORAVĚ 2017

Děti ze ski klubu Jablonec na MČR v Novém Městě na Moravě

O víkendu 17.2. - 19.2. 2017 proběhlo v Novém Městě na Moravě Mistrovství České republiky v běhu na lyžích starších žáků. Ze Ski klubu Jablonec tam startovalo 21 závodníků.V pátek byl na programu sprint volnou technikou.Našem dětem se dařilo,postupovali dál a dál až do finále celých sprintů postoupili 4 děti.Svojí finálovou jízdu proměnili v medaile Kateřina Pavlů a Šimon Machač se stali Mistry ČR ve sprintu pro rok 2017. Jiří Tuž skončil pátý a Jakub Kohout skončil šestý.

Druhý den se jelo klasicky a Jiří Tuž si dojel pro svoji první medaili z MČR a skončil na třetím místě . Jinak se nám nedařilo a Kateřina Gotvaldová skončila na 7.míst,Anna Oklamčáková na 8.místě a Kateřina Pavlů na 9.místě...

V neděli byli na programu štafety a naše holčičí štafeta ve složení Kateřina Gotvaldová, Anna Oklančáková a Kateřina Pavlů si dojeli pro třetí místo.Naši chlapci bojovali na trati,ale štafeta ve složení Matěj Ptáček,Jakub Kohout a Jiří Tuž skončily na čtvrtém místě. Děkujeme všem dětem ,že na MČR v Noném Městě na Moravě tak statečně bojovali a obhajoba ( po třetí v řadě ) Mistra republiky ve smíšených družtev žactva je na blízku.....