MČR v NOVÉM MĚSTĚ NA MORAVĚ 2016

Děti ze ski klubu Jablonec byli úspěšné na MČR v Novém Městě na Moravě

O víkendu 19.2. - 21.2. 2016 proběhlo v Novém Městě na Moravě Mistrovství České republiky v běhu na lyžích starších žáků. Ze Ski klubu Jablonec tam startovalo 22 závodníků.V pátek byl na programu sprint volnou technikou.Našem dětem se dařilo,postupovali dál a dál až do finále celých sprintů postoupili 3 děti.Svojí finálovou jízdu proměnili v medaili Gabriela Masaříková se stala Mistr ČR.Kateřina Elicerová skončila čtvrtá a Jakub Kohout po pádu z druhého místa na konec skončil šestý.

Druhý den se jelo klasicky a Gabriela Masaříková si dojela pro svůj druhý titul mistr ČR.Mile nás překvapil Jakub Kohout,který si dojel pro stříbrnou medaili.Matouš Matoušek dojel pro krásné čtvrté místo a Kateřina Elicerová svůj boj o medaili prohrála pádem na trati a skončila na pěkném šestém místě.

V neděli byli na programu štafety a naše holčičí štafeta ve složení Gabriela Masaříková , Kateřina Elicerová a Barbora Tužová si dojeli pro druhé místo.Druhá holčičí štafeta ve složení Aneta Břečková ,Anna Oklamčáková a Barbora Ježková dojeli na krásném šestém místě.S našema chlapci nikdo nepočítal,ale štafeta ve složení Ondra Sixta,Jakub Kohout a Matouš Matoušek ukázala svoji sílu a skončily na třetím místě.Náš Ski klub Jablonec jako jediný klub v republice za závodů štafet získal dvě medaile. Děkujeme všem dětem ,že na MČR v Noném Městě na Moravě tak statečně bojovali a obhajoba Mistra republiky ve smíšených družtev žactva je na blízku.....