ČP a HNT 2017 v Jablonci nad Nisou

ČP v Jablonci nad Nisou a vítězství v Mistrovství České Republiky smíšených družstev staršího žastva

Starší žáci Ski klubu Jablonec,na posledním ČP letošní sezóny,úspěšně ukončili zimní sezónu na domácích tratích v lyžařském areálu Břízky.V sobotu byl na programu závod klasicky a v neděli dovednostní závod skejtem.Za náš klub se na start postavilo 61 žáků.

Z našich závodníků se nejlépe v sobotu dařilo Jířímu Tužovi, který skončil na 3.místě.Na 6.místě dojeli Jakub Kohout i Kateřina Pavlů.V mladších žácích byli úspěšní na 6.místě Adam Lajdar,7.místo Karolína Karbanová i Zuzana Kohoutová a 9.místo Albert Míka v závodě - Hledáme nové talenty. V neděli se jel obratností závod.Našim závodníkům se dařilo a pro medaile si dojeli : 1.místo Jakub Kohout, 2.místo Šimon Machač i Jiří Tuž . Na 5.místě dojela Kateřina Pavlů,na 6.místě Diana Hable,7.místo Anna Oklamčáková,8.místo David Pešta a na 9.místě Kateřina Gotvaldová.V Mladších žácích  těsně medaile utekla Zuzaně Kohoutové,která skončila čtvrtá,5.místo Adam Smejkal i Karolína Karbanová,7.místo Albert Míka.

Víkend skončil úspěšnou reprezentací našeho oddílu . SKI KLUB JABLONEC se v rámci soutěže Mistrovství České Republiky smíšených družstev staršího žactva, při součtu všech bodů, stal už po třetí v řadě Mistrem České Republiky smíšených družstev staršího žactva klubů celé ČR.Mladší žáci vyhráli jako družstvo soutěž Hledáme nové talenty 2017. Kompletní výsledky na : http://www.sport-casomira.cz/

Chtěl bych poděkovat všem dětem za dobrou reprezantaci Ski klubu Jablonec v této sezoně.Pak poděkovat trenérům  Ivanu Masaříkovi a Miroslavu Knopovi.