Lyžařský kemp 2019

Lyžařský kemp 2019 9.ročník lyžařského kempu v Jablonci

Rok se sešel s rokem a opět přišlo léto a s ním i další ročník lyžařského kempu. V průběhu dvou týdnů se na Jabloneckém Kolečku vystřídalo kolem 130 dětí ze všech koutů České republiky, které si přijeli užít spoustu zábavy a najít nové kamarády.

V programu jsme oproti loňskému ročníku udělali pár změn, aby byl kemp ještě zábavnější. Nově si děti mohly vyzkoušet jízdu na paddleboardech na Jablonecké přehradě. K dispozici jsme měli jak klasické boardy pro jednoho, tak i velký megaboard pro 8 lidí. Díky chladnějšímu počasí to sice nebylo na koupání, ale alespoň jsme měli přehradu samy pro sebe. Mezi další aktivity patřila návštěva lanového centra na Bedřichově s obědem na Královce. Jeden den jsme strávili na Malé Skále, kde děti splouvaly řeku Jizeru na raftech. Nechyběl ani pěší výlet k Josefodolské přehradě, kde jsme měli možnost sejít do hlubin země a prohlédnout si hráz přehrady zevnitř.

Mimo uvedené zábavné aktivity bylo na programu i několik soutěží a závodů, kde ti nejlepší byli odměněni hodnotnými cenami. Závodilo se v denním i nočním orientačním běhu, kempové olympiádě a triatlonu. Mimo závody jednotlivců proběhla i týmová bojovka, ve které většina ukázala týmového ducha a vzájemně si pomáhali.

Doufáme, že se kemp líbil a těšíme se na všechny opět za rok, kdy proběhne už 10. ročník kempu a to ve dnech 4.-11. a 12.-19.7. 2020.

Klub | 01.08.2019

Fotogalerie

 
 

Archiv aktualit »

  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtice v Jizerských horách1 Albrechtice v Jizerských horách2 Albrechtice v Jizerských horách3 Albrechtice v Jizerských horách4 Albrechtice v Jizerských horách5