VT Orlické hory

VT Orlické hory Soustředění v Neratově a závody na kolečkových lyžích Orlický rollerski cup

Pro naše každoroční soustředění v Orlických horách na konci srpna jsme letos zvolili vesničku Neratov u polské hranice mezi Orlickým Záhořím a Bartošovicemi. Neratov je známý svým kostelem se skleněnou střechou, který je už několik set let poutním místem. Nic jiného až na pár chalup zde ale nenajdete, snad jen místní hospodu a pivovar.

Celé soustředění jsme zahájili třídenními závody na kolečkových lyžích. V pátek se jel první ročník večerního „sprintu“ do kopce Šedivinská 11°. Další den byl na programu již tradiční 10km výjezd z Orlického Záhoří na Šerlich a v neděli lehce pozměněný výjezd ze Skuhrova nad Bělou tentokrát o délce 16km s cílem na Luisině údolí.

V Orlických horách jsme strávili celý další týden a proto jsme měli dostatek času na využití zdejších nekonečných silnic s minimálním provozem pro tréninky na kolečkových lyžích. Mimo to jsme zvládli i několik běžeckých a imitačních tréninků na místě s krásným výhledem zvaným Vysoký kořen.

Poslední srpnový týden strávíme doma a 1. září odjíždíme na další soustředění tentokrát do italské Santa Cateriny.

Dospělí | 28.08.2019

Fotogalerie

 
 

Archiv aktualit »

  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtice v Jizerských horách1 Albrechtice v Jizerských horách2 Albrechtice v Jizerských horách3 Albrechtice v Jizerských horách4 Albrechtice v Jizerských horách5