VT Gsiesertal, Itálie

VT Gsiesertal, Itálie První soustředění nové sezóny...

První letošní soustředění bylo naplánováno na začátek června. Ve středu 12. června jsme stejně jako loni odjeli do italského údolí Gsiesertal v Dolomitech. Počasí nám vyšlo opět krásně. Na většině vrcholů sice leželo ještě značné množství sněhu, ale bylo teplo a nic jiného než šortky a tričko jsme ani nepotřebovali.

Hlavní náplní soustředění byly vytrvalostní výlety po okolních kopcích a výjezdy na klasických kolečkových lyžích na horská passa. Krom několika desítek kilometrů se počítají především výškové metry, nebo spíše kilometry, kterých bylo opravdu hodně. Vyjeli jsme například na passo Stalle nad Anterselvou nebo vyšli na Hochhorn (2625m), Laxidenspitz (2404m) a Riepenspitze (2774m). Nevynechali jsme ani výjezd na Furkelpass a následný výšlap na Kronplatz, kde nás čekal krásný výhled a kávička jako odměna. Jeden trénink jsme věnovali i skatu na kolečkové dráze v Toblachu.

Ve čtvrtek 20. června jsme se po výjezdu na Passo Giovo u Brenneru vydali na cestu domů do Jablonce, kde budeme v přípravě na zimu pokračovat.


Dospělí | 25.06.2019

Fotogalerie

 
 

Archiv aktualit »

  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtice v Jizerských horách1 Albrechtice v Jizerských horách2 Albrechtice v Jizerských horách3 Albrechtice v Jizerských horách4 Albrechtice v Jizerských horách5