Orlické hory 2018

Orlické hory 2018

 VT Orlické hory 2018

 

…tentokrát o kousek vedle v Bartošovicích.

Letos jsme pro naše srpnové soustředění zvolili vesnici Bartošovice ležící na jihu Orlických hor na hraničním přechodu do Polska.

To, čím jsme zde loni končili, letos začínáme. Orlický rollerski cup, výjezd na kolečkových lyžích na Šerlich. V sobotu odpoledne nás čekal 10-ti kilometrový závod se startem v Orlickém Záhoří, v neděli dopoledne byl start na druhé straně Šerlichu v 18 km vzdáleném Skuhrově nad Bělou. Na to, jak jsme v silné konkurenci uspěli či neuspěli se můžete podívat v přiloženém odkazu.

http://serlich.com/index.php/vysledky

V neděli odpoledne ještě zvládneme lehký běh s obhlídkou snad všech bunkrů, které potkáme (a že jich je tu fakt hodně). A v pondělí už plnohodnotně začíná zmiňované soustředění. Hlavním tréninkem jsou zde pro nás kolečkové lyže, pro které jsou zde téměř ideální podmínky. Nové silnice s minimálním provozem jak na polské, tak na té české straně. To ale neznamená, že bychom zapomínali na běh, imitace a sílu. Zvládli jsme například běžecký výlet přes Hadinec, Mezivrší a Anenský vrch. Ve středu byl na plánu den volna, který jsme věnovali prohlídce tvrze Hanička, asi nejrozsáhlejšího předválečného opevnění v okolí.

 

Dospělí | 09.09.2018

Fotogalerie

 
 

Archiv aktualit »

  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtice v Jizerských horách1 Albrechtice v Jizerských horách2 Albrechtice v Jizerských horách3 Albrechtice v Jizerských horách4 Albrechtice v Jizerských horách5