Melago, Val Venosta Itálie

Melago, Val Venosta Itálie Týden v Melagu a další závod Ski Classics

V sobotu 7. prosince jsme se přesunuli z Livigna do Melaga v údolí Val Venosta. Je to teda dost zapadákov, kde nikdo nebydlí a začátkem týdne tam mimo nás nikdo jiný nelyžoval, ale tratě upravovali i dvakrát denně. S blížícím se závodem a postupným příjezdem všech týmů a dalších závodníků se vesnička úplně proměnila. Závod byl totiž událost století.  

Sněhu bylo hodně a upravovali zde asi 10-ti kilometrový okruh, který byl také závodním okruhem. Trať to byla těžká se spoustou nebezpečných sjezdů a dlouhým stoupáním podél řeky až k Melago almu v nadmořské výšce 1970m.

Závodilo se na tři a půl okruhu v celkové délce 34km. Závod to byl těžký a dlouhý, protože i přes poměrně krátkou vzdálenost trval necelé 2 hodiny. Sobotního závodu se zúčastnili Klára, Tereza i Maty. V neděli organizátoři uspořádali ještě stejný závod volnou technikou, který jela už pouze Klára a do cíle dojela na druhém místě kousek za Katkou Smutnou.

V pondělí se přesouváme do rakouského St. Ulrich kde nás od čtvrtka do soboty čekají závody OPA Cupu.

Dospělí | 15.12.2019

Fotogalerie

 
 

Archiv aktualit »

  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtice v Jizerských horách1 Albrechtice v Jizerských horách2 Albrechtice v Jizerských horách3 Albrechtice v Jizerských horách4 Albrechtice v Jizerských horách5