Bieg piastow

Bieg piastow

 Bieg piastow Jakuszyce

Víkend biegu piastow jsme započali už v pondělí 25.2. doplňkovým nočním závodem na 11km klasicky. Konkurence se zde příliš nesešla, tudíž bereme v obou kategoriích první a druhé místo.

Od pátku 1. března už probíhaly hlavní závody. V pátek nejdříve závod na 30km volně, kde Tereza i Martin obsadili shodně třetí místo. Dalším pátečním závodem bylo 6km klasicky. V tomto závodě Klára zvítězila, Martin skončil osmý a Mateusz devátý.

V sobotu se jel hlavní závod na 50km klasicky, kterého se z naší skupiny zúčastnila pouze Klára, která dorazila do cíle jako třetí. Vítězkou ženského závodu se stala Justyna Kowalczyk před Adélou Boudíkovou. Mezi muži zvítězil v těsném finiši Pavel Ondrášek.

Posledním závodním dnem byla neděle, konkrétně závod na 25km klasicky. Vítězem závodu se stal Jirka Ročárek, Martin dojel do cíle jako šestý a Mateusz skončil na 37. místě. Jako první žena dorazila do cíle polka Agata Warlo na 15. místě v celkovém pořadí. Tereza dokončila závod jako druhá nejrychlejší žena na 21. místě.

Celý víkend panovalo v Polsku teplé a deštivé počasí, ale ani to neodradilo stovky závodníků vydat se na trať závodu. Závodní víkend se vydařil a my se už těšíme na další ročník.

Dospělí | 05.03.2019

Fotogalerie

 
 

Archiv aktualit »

  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtice v Jizerských horách1 Albrechtice v Jizerských horách2 Albrechtice v Jizerských horách3 Albrechtice v Jizerských horách4 Albrechtice v Jizerských horách5