Regenerační VT Itálie

Regenerační VT Itálie Tak jako již každoročně se na přelomu května a června uskutečnilo soustředění v italském přímořském letovisku Bibbona di Mare.

Jedná se regenerační výcvikový tábor, nicméně v žádném případě se zde nezahálelo ani co se týká fyzické přípravy. Každé ráno a dopoledne byl na programu běžecký, silový nebo lyžařsko-kolečkový trénink, odpoledne vyplnilo plavání a jiné mořské aktivity (kajak). Bylo to deset příjemně strávených dní a po příjezdu domů nás již opět čeká klasická letní dřina.

Hned první týden po návratu z VT se celá dorostenecko-juniorská skupina zúčastnila výkonnostních testů SLČR, které jsme rozdělili na dvě poloviny. Ve středu 15.6. byl na programu standartní krosový závod na 5km (dorostenky, 7,5 km dorostenci a 10 km junioři). V pátek 17.6. jsme testovou baterii završili dalšími disciplínami, ať již silovými (shyby, kliky,..), obratnostními (člunkový běh) nebo atletickými (skok do dálky, běh na 1500m). Zúčastnili se všichni naši zdraví svěřenci a všichni také statečně s jednotlivými disciplínami bojovali. Jestli prázdninová dřina bude úspěšná ukáže srovnání s lyžaři s ostatních klubů na druhé části těchto testů, kde se již bude závodit společně.

Dorost | 19.06.2016

Ke stažení

Výsledky SCM

Fotogalerie

 
 

Archiv aktualit »

  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtice v Jizerských horách1 Albrechtice v Jizerských horách2 Albrechtice v Jizerských horách3 Albrechtice v Jizerských horách4 Albrechtice v Jizerských horách5