Příprava na novou sezónu

Příprava na novou sezónu Po zaslouženém, ale poměrně krátkém odpočinku po loňské závodní sezoně, vypukla v polovině května příprava na tu následující.
Jak již bývá tradicí přesunuli se bývalí žáčci o stupínek, lépe řečeno o kategorii výš, do dorostu a vše vypuklo nanovo. Během školního roku byly tréninky jednofázově, ale se začátkem prázdnin se všechny juniorsko-dorostenecké skupiny spojily a vznikla téměř třicetičlenná parta, kde trénovaly mladší kategorie až po juniorské reprezentanty, tudíž někteří nováčci se nestačili divit, jak se také může makat..
V domacím prostředí Na kolečku jsme se připravovali téměř tři týdny a po následné dovolené jsme se začátkem srpna přesunuli do šumavského střediska Zadov, kam jsme si naplánovali 12 dní tvrdého tréninku. Účast byla téměř stoprocentní a chuť do tréninku obdivuhodná. Letošní léto ovšem bylo nejteplejší za několik desítek let a to se projevilo i na tomto náročném kempu, všichni bez výjimky, a to včetně trenérů byli komletně uvařeni a vyčerpáni. Nicměně všichni jsme to zvládli s bravurou a po volnějším posledním týdnu v Jablonci nám opět začala škola a tím pádem trochu přísnější režim. Také nám začala přespoláková sezóna, které se věnujeme s maximální péčí a na dosavadních výkonech a výsledcích je to znát. Doufejme, že všem ještě po prázdninách zbylo spousta sil, chuti a entuziasmu do další práce a tréninku.

Dorost | 24.09.2015

Fotogalerie

 
 

Archiv aktualit »

  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
  • Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtice v Jizerských horách1 Albrechtice v Jizerských horách2 Albrechtice v Jizerských horách3 Albrechtice v Jizerských horách4 Albrechtice v Jizerských horách5