MČR na kolečkových lyžích Vesec 2017

Ve dnech 28. – 29.9.2017 se konalo MČR ve Vesci v běhu na kolečkových lyžích, kde se účastnilo celkem 10 závodníků ze Ski klubu Jablonec nad Nisou. Na čtvrtečním programu byl sprint, kde družstvo získalo celkem 3 medaile. Konkrétně Matouš Matoušek vybojoval stříbro, Tomáš Dufek bronz a Bára Antošová zlato. V pátek se jel distanční závod. Na stupních vítězů se umístil Tomáš Dufek za třetí místo. Chtěl bych pochválit všechny ostatní, kteří na medaile sice nedosáhli, ale jeli, co mohli. Jmenovitě Nikol Benešová, Eliška Hujerová, Štěpánka Pillerová, Aneta Břečková, Jakub Mučica, Antonín Šmaus a Jakub Vaňura.

V neděli se jel výjezd na Ještěd. Jediný, kdo ještě neměl po náročných závodech ve Vesci dost, byl Tomáš Dufek, za dvanácti kilometrový výjezd klasickou technikou bral 1. místo.

Všem zúčastněným patří gratulace a přání, ať vám elán vydrží dál.